fbpx

Vaše prvé kroky

Čo by sme vám poradili my ako váš prvý krok?

Pokiaľ by ste sa chceli rozhodnúť ako postupovať vo vyladení vášho organizmu a zdravia odporučili by sme pre vás tento postup :

Ľudské telo je chrám. Choroba je trhlina v harmónii. Zdravie je súzvuk.

Hippokrates

1. Krok

Alcyone – a prečo práve tento produkt ? Pretože Alcyone vám vyruší geopatogénne zóny vo vašom dome – byte a de facto vás úplne vyladí od všetkých rušivých zón, ktoré vplývajú na vaše celkové zdravie. Niektoré choroby totižto môžu vznikať práve tam de sa najviac zdržujete a žijete a to je vo vašich domovoch. Jeho pozitívny vplyv bude mať za následok to, že budete mať kľudný a uvoľnený spánok, celkovo sa zlepší vaše fyzické a psychické zdravie, pamäť a budete mať väčšiu chuť do života.

„Koho neuzdravia lieky, toho uzdraví príroda.“

Hippokratés

2. Krok

Biorezonancia – a k vôli čomu práve ona ? Pretože biorezonancia počas diagnostiky poskytne dôležité informácie o energetickom stave vášho tela, orgánov, tkanív a buniek. S veľkou presnosťou dokáže zachytiť vo vašom organizme prítomnosť plesní, baktérií, vírusov a iných možných záťaží, ktoré by vám mohli spôsobovať choroby a problémy. Biorezonancia dokáže nielen určiť ale zároveň odstrániť možné príčiny vášho ochorenia a je ňou možné eliminovať aj príznaky rôznych alergii až tak, že pacient bezproblémovo funguje aj bez medikamentóznej liečby.

Ak nie si pripravený zmeniť svoj život, niet ti pomoci.

Hippokratés

3. Krok

Ionizátor vody – a prečo práve voda ? Pretože pitím živej vody, ktorú dokáže ionizátor vyrobiť dokážete do tela dostať tú najlepšiu, najčistejšiu a najzdravšiu  tekutinu pre váš život. Pitím naopak mŕtvej vody, ktorú opäť dokáže ionizátor vyrobiť dokážete počas choroby zničiť všetky nežiaduce organizmy a baktérie vo vašom tele. No a strieborná voda, ktorú taktiež dokáže ionizátor vyrobiť má zase antibakteriálne účinky. Ionizátor dokáže naviac stimulovať imunitný systém a pozitívne ovplyvňuje fyziologické procesy v tele.

Veľakrát je najlepším liekom žiadny liek.

Hippokratés

Pokiaľ sa zdravo stravujete, prípadne trošku otužujete a k tomu ešte aj športujete verím, že sa budete cítiť skvelo a nebudete potrebovať už ďalšie naše produkty…

Zdieľať

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go top