fbpx

Otvorené

NAŠI POMOCNÍCI

Čo však potom keď zdravý spôsob života – športovanie, stravovanie, krátkodobé hladovanie a otužovanie neprinášajú požadovaný efekt a vy máte naďalej zdravotné problémy? Áno aj to môže nastať. Musíte si uvedomiť, že vaše zdravotné problémy môžu pochádzat aj zo : psychiky, strachu, karmy, rôznych druhov baktérii, vírusov, parazitov a plesní.

Dobré je v takomto prípade vyhľadať odborníka na biorezonanciu, ktorá vám dokáže odhaliť vaše vnútorné skryté problémy s vašou imunitou a dokáže ju správne nastaviť a vyladiť. U nás v našom centre pracujeme s najmodernejšími prístrojomi Bicom OPTIMA II generácie. Ďalším problémom môže byť možno nepodstatná a banálna vec vo vašom živote a to je prostredie v ktorom sa najviac pohybujete a žijete napríklad dom alebo byt, ktoré je dlhodobo narušené tzv geopatickými zónami. A niekedy je to všetko spôsobené čisto duchovným  rozmerom a to, že neviete niekomu odpustiť. Tieto všetky veci vplývajú na vaše zdravie a život.

Pokiaľ vám v dnešnej dobe môže pomôcť moderná a dostupná technika, je to stále lepšie ako do seba hádzať lieky a chémiu, ktorá vám aj tak spôsobí ďalšie vedlajšie účinky na váš organizmus.

Príďte sa k nám poradiť do nášho terapeutického centra a my sa vám budeme snažiť pomôcť.

Viac o našich prístrojoch v našej sekcii PRODUKTY

Go top