fbpx

Terapia & diagnostika

Pokiaľ vám v dnešnej dobe môže pomôcť moderná a dostupná technika, je to stále lepšie ako do seba hádzať lieky a chémiu, ktoré majú aj tak ďalšie vedľajšie účinky na váš organizmus.

Dobré je v takomto prípade vyhľadať odborníka na biorezonanciu, ktorá vám dokáže odhaliť vaše vnútorné skryté problémy s vašou imunitou a dokáže ju správne nastaviť a vyladiť.

U nás v našom centre pracujeme s najmodernejšími prístrojomi Bicom OPTIMA II generácie.

Príďte sa k nám poradiť do nášho terapeutického centra a my sa vám budeme snažiť pomôcť.

Viac o našich prístrojoch v našej sekcii PRODUKTY

Biorezonancia

Biorezonancia

Diagnostiku a terapiu prevádzame na prístrojoch Bicom Optima II generácie. Pred diagnostikou a terapiou je nutné vypiť min 2,5 dc čistej vody. Pri biorezonancii ste oblečený a diagnostika a terapia je úplne bezbolestná. Viac o prístroji Bicom Optima nájdete v úvode stránky – moderné technológie.

Cena: terapia 60 min – 25 eur, komplexné vyšetrenie s terapiou – 120 min60 eur

  • objednajte si svoj termín telefonicky na čísle
    +421 903 444 682

Magnetoterapia

Magnetoterapia

Magnetoterapiu prevádzame na prístrojoch Biotorus LT-100 a Ulticare LT-99.  Pred magnetoterapiou je nutné vypiť min 2,5 dc čistej vody. Pri magnetoterapii ste oblečený a terapia je úplne bezbolestná. Liečba pomocou týchto prístrojov je bez vedľajších účinkov.

Cena:  terapia 20 min – 10 eur ,  2 terapie 40 min – 20 eur

  • objednajte si svoj termín telefonicky na čísle
    +421 903 444 682

Diagnostika srdca

Diagnostika srdca

Diagnostiku vášho srdca prevádzame na prístroji WIWE (jedná sa o certifikovaný prístroj ŠUKL-om). Pri diagnostike ste oblečený. Našim prístrojom vám zmeriame : O2 – Aktuálny kyslík v krvi v % • Bpm – Aktuálny pulz • EKG • AR – Arytmiu • VH – Predsieňovú heterogenitu (stav srdcového svalu)

Cena: diagnostika 15 min – 10 eur

  • objednajte si svoj termín telefonicky na čísle
    +421 903 444 682

Go top