fbpx

FILOZOFIA

Našou filozofiou bude naučiť sa žiť maximálne v súlade s prírodou tak, aby sme docielili pevné zdravie bez nadmerného užívania liekov prípadne aj za pomoci výdobytkov modernej techniky.

PRÍRODA

Ľudia už dávno nežijú v súlade s prírodou. Snažia sa podmaniť si ju, mysliac si, že nad ňou vládnu a majú ju pod kontrolou tak ako všetko. Neúcta k zvieratám, k prírode ako celku ale aj technický vývoj sa podpísali pod vznik civilizačných chorôb, ktoré sú stále viac zákernejšie. Silu prírody môžeme pozorovať priamo na prírode samej – náhle zmeny počasia, prírodné katastrofy, nové choroby. To sú javy cez  ktoré nám príroda dáva najavo, že pokiaľ do nej budeme stále viac zasahovať bude sa brániť.

Liečebné schopnosti prírody pritom môžeme sledovať a pozorovať priamo na nových vyrastajúcich lesoch po prírodných katastrofách. Príroda sa totiž dokáže liečiť sama. Tak ako aj zvieratá, ktoré v nej žijú. Tie nechodia ako ľudia po lekároch a aj napriek tomu sa dokážu uzdraviť a vyliečiť.

Ako je to možné bez liekov a chémie ? Dokáže niečo podobné aj človek ? Príroda je mocná a silná liečiteľka. Pokiaľ nebudeme žiť v súlade s prírodou ťažko sa budeme vedieť vyliečiť z našich chorôb. A práve to by sme vás chceli naučiť.

NAŠI POMOCNÍCI

Čo však potom keď zdravý spôsob života – športovanie, stravovanie, krátkodobé hladovanie a otužovanie neprinášajú požadovaný efekt a vy máte naďalej zdravotné problémy? Áno aj to môže nastať. Musíte si uvedomiť, že vaše zdravotné problémy môžu pochádzat aj zo : psychiky, strachu, karmy, rôznych druhov baktérii, vírusov, parazitov a plesní.

Dobré je v takomto prípade vyhľadať odborníka na biorezonanciu, ktorá vám dokáže odhaliť vaše vnútorné skryté problémy s vašou imunitou a dokáže ju správne nastaviť. U nás pracujeme s najmodernejšími prístrojomi Bicom OPTIMA II generácie a Zapperom. Ďaľším problémom môže byť aj prostredie , v ktorom sa najviac pohybujete, pokiaľ je dlhodobo narušené tzv. geopatogénnymi zónami. A niekedy je to všetko spôsobené čisto duchovným  rozmerom a to, že neviete niekomu odpustiť. Tieto všetky veci vplývajú na vaše zdravie a život.

Pokiaľ vám v dnešnej dobe môže pomôcť moderná a dostupná technika, je to stále lepšie ako hneď do seba začať hádzať lieky a chémiu, ktoré majú aj tak ďalšie vedľajšie účinky na váš organizmus.

Príďte sa k nám poradiť do nášho terapeutického centra a my sa vám budeme snažiť pomôcť.

Viac o našich prístrojoch v našej sekcii PRODUKTY

Go top