fbpx

MAGNETOTERAPIA

Jedná sa o elektronické terapeutické prístroje, ktoré vytvárajú nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole s výraznými liečebnými účinkami. Pokiaľ máte problémy s chrbticou , trpíte bolesťami krížov , bolesťami svalov, častými pomliaždeninami, prekonali ste zlomeninu nohy či ruky , trpíte dnou, reumatickými bolesťami , tenisovým lakťom, ostrohou, diabetickou nohou ale aj zväčšenou prostatou, nočným pomočovaním detí, detskou mozgovou obrnou, ochrnutím lícneho nervu, zápalom vaječníkov a pod. tak toto sú tie správne jedinečné prístroje pre vás.

BioTorus LT-100 a UltiCare LT-99

BioTorus je kruh (na krk, rameno, koleno) a UltiCare je podložka na chrbát a celé telo.

Oba prístroje sú na domáce požitie. Už viac nebudete musieť chodiť na rehabilitácie k vášmu lekárovi.  Okrem vymenovaných liečebných možností, ktoré prístroje ponúkajú ich môže využiť celá rodina pri posilňovaní imunitného systému alebo športovci napríklad pri regenerácii svalov. Ich významný účinok je aj pri zlepšení bunečného a tým aj tkanivového metabolizmu.

SKÚSENOSTI : fantastické, okamžitá úľava pri prvom použití

Všetky naše produkty si môžete nechať predviesť a vyskúšať priamo u nás v našom terapeutickom centre.

V prípade, že vám váš zdravotný stav nedovoľuje prísť k nám, sme ochotní prístroj o ktorý máte záujem predviesť priamo u vás doma. Stretnutie si je nutné dohodnúť telefonicky na tel. čísle : 0903 444 682 Platí len pre Bratislavu a okolie.

Go top