fbpx

BICOM Optima

Biorezonancia je biofyzikálnou diagnostickou a terapeutickou metódou. Patrí  do oblasti alternatívnej medicíny, rovnako ako akupunktúra alebo homeopatia. Nenahrádza klasickú medicínu ale užitočne ju dopĺňa. Diagnostika aj terapia sa robí pomocou prístroja Bicom optima, má vynikajúce výsledky pri akútnom aj chronickom ochorení. Prístroj počas diagnostiky poskytne informácie o energetickom stave orgánov, tkanív a buniek, s veľkou presnosťou dokáže zachytiť v organizme prítomnosť plesní, baktérií, vírusov a iných možných záťaží a určuje možné príčiny ochorenia.Je ňou možné eliminovať príznaky alergie až tak, že pacient bezproblémovo funguje aj bez medikamentóznej liečby. Dokáže zlikvidovať závislosť od fajčenia (úspešnosť až 80%) , zlepšiť hormonálnu aj psychickú rovnováhu.

Diagnostika a taktiež liečba prebieha úplne bezbolestne, pacient si celý čas užíva pohodlie kresla.

SKÚSENOSTI: využívame ho už niekoľko rokov, napriek diagnóze v rodine, chodíme do ambulancie lekára viacmenej iba na kontroly.

Všetky naše produkty si môžete nechať predviesť a vyskúšať priamo u nás v našom terapeutickom centre.

Biorezonanciu vykonávame len v našom terapeutickom centre a preto je nutné sa na ňu objednať a dohodnúť si termín  buď telefonicky na tel. čísle: 0908 640 960 a 0903 444 682 alebo mailom : info@zivotbezliekov.sk

Go top